Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab görüşləri keçiriləcək
İdman
20 İyul 2017 10:21

Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab görüşləri keçiriləcək


Bakı. 20 iyul. REPORT.AZ / Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab görüşləri keçiriləcək. "Report"un məlumatına görə, oyunlar nəticəsində növbəti mərhələyə yüksələcək 33 komanda müəyyənləşəcək.
Türkiyənin bu mərhələdəki yeganə təmsilçisi "Qalatasaray" İsveç "Ostersun"u ilə qarşılaşacaq. İlk görüşdə "Ostersun" 2:0 hesabı ilə qalib gəldiyindən, "sarı-qırmızılar" ev oyununda ya eyni hesabla qalib gələrək, penaltilər seriyasında dəqiq olmalı, ya da ən azı 3 top fərqi ilə qələbə qazanmalıdırlar.
Cütün qalibi Azərbaycan təmsilçisi "İnter"ə rəqib ola bilər. Bunun üçün Zaur Svanadzenin baş məşqçi olduğu kollektivin Lüksemburqda qol vurmaq şərti ilə minimal fərqlə uduzması da kifayətdir.
Avropa Liqası
II təsnifat mərhələsi, cavab oyunları
20 iyul
19:00. "Lünqbü” (Danimarka) - "Slovan” (Bratislava, Slovakiya)
İlk oyun - 1:0
19:00. "Dinamo” (Minsk, Belarus) - "Rabotniçki” (Makedoniya)
İlk oyun - 1:1
20:00. HİK (Finlandiya) - "Şkendiya” (Makedoniya)
İlk oyun - 1:3
20:00. "Suduva” (Litva) - "Liepaya” (Latviya)
İlk oyun - 2:0
20:00. "Trakay” (Litva) - "Norçöpinq” (İsveç)
İlk oyun - 1:2
20:00. "Vaasa” (Finlandiya) - "Brondbü” (Danimarka)
İlk oyun - 0:2
20:00. "Mlada Boleslav” (Çexiya) - "Şemrok Rovers” (İrlandiya)
İlk oyun - 3:2
20:30. "Dinamo” (Brest, Belarus) - "Altax” (Avstriya)
İlk oyun - 1:1
21:00. "Bney Yehuda” (İsrail) - "Trençin” (Slovakiya)
İlk oyun - 1:1
21:00. "Midtyulland” (Danimarka) - "Ferentsvaroş” (Macarıstan)
İlk oyun - 4:2
21:00. "Odd” (Norveç) - "Vaduts” (Lixtenşteyn)
İlk oyun - 1:0
21:00. "Brann” (Norveç) - "Rujomberok” (Slovakiya)
İlk oyun - 1:0
21:00. "Levski” (Bolqarıstan) - "Hayduk” (Xorvatiya)
İlk oyun - 0:1
21:00. "Zirə” (Azərbaycan) - "Astra” (Rumıniya)
İlk oyun - 1:3
21:00. AEK (Larnaka, Kipr) - "Kork Siti” (İrlandiya)
İlk oyun - 1:0
21:00. AİK (İsveç) - "Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 0:0
21:00. "Zarya” (Beltsı, Moldova) - "Apollon” (Kipr)
İlk oyun - 0:3
21:30. "Fola Eş” (Lüksemburq) - "İnter” (Azərbaycan)
İlk oyun – 0:1
21:30. "Qalatasaray” (Türkiyə) - "Ostersun” (İsveç)
İlk oyun - 0:2
21:30. "Utrext” (Hollandiya) - "Valletta” (Malta)
İlk oyun - 0:0
21:30. "Botev” (Bolqarıstan) - "Beytar” (Yerusəlim, İsrail)
İlk oyun - 1:1
21:45. "Lütsern” (İsveçrə) - "Osiyek” (Xorvatiya)
İlk oyun - 0:2
22:00. "Domjale” (Sloveniya) - "Valyur” (İslandiya)
İlk oyun - 2:1
22:00. AEL (Kipr) - "Proqres” (Lüksemburq)
İlk oyun - 1:0
22:00. "Lex” (Polşa) - "Hoqesund” (Norveç)
İlk oyun - 2:3
22:00. "Skenderbeu” (Albaniya) - "Kayrat” (Qazaxıstan)
İlk oyun - 1:1
22:30. "Mladost” (Monteneqro) - "Şturm” (Avstriya)
İlk oyun - 1:0
22:30. "Srvena Zvezda” (Serbiya) - "İrtış” (Qazaxıstan)
İlk oyun – 1:1
22:30. "Yagelloniya” (Polşa) - "Qəbələ” (Azərbaycan)
İlk oyun - 1:1
22:45. "Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - "Aberdin” (Şotlandiya)
İlk oyun - 1:1
22:45. "Qoritsa” (Sloveniya) - "Panionios” (Yunanıstan)
İlk oyun - 0:2
23:00. "Videoton” (Macarıstan) - "Kalyu” (Estoniya)
İlk oyun - 3:0
23:15. "Reykyavik” (İslandiya) - "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)
İlk oyun - 1:3

loading...

OXŞAR XƏBƏRLƏR

DİGƏR XƏBƏRLƏR

TOP XƏBƏRLƏR

Astroloji proqnoz - 16 yanvar

Astroloji proqnoz - 16 yanvar

16 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 15 yanvar

Astroloji proqnoz - 15 yanvar

15 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 13 yanvar

Astroloji proqnoz - 13 yanvar

13 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 14 yanvar

Astroloji proqnoz - 14 yanvar

14 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 16 yanvar

Astroloji proqnoz - 16 yanvar

16 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 20 dekabr

Astroloji proqnoz - 20 dekabr

20 Dekabr 2017 00:13
Astroloji proqnoz - 22 dekabr

Astroloji proqnoz - 22 dekabr

22 Dekabr 2017 00:08
Astroloji proqnoz - 21 dekabr

Astroloji proqnoz - 21 dekabr

21 Dekabr 2017 00:08