Avropa Liqası II təsnifat mərhələsinin nəticələri
İdman
21 İyul 2017 10:24

Avropa Liqası II təsnifat mərhələsinin nəticələri


Avropada klublar arasında Çempionlar Liqasından sonra ikinci ən böyük türnir olan Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin oyunları keçirilib.

Milli.Az bildirir ki, Avropa Liqası II təsnifat mərhələsi cavab oyunlarının ardından Lyungbyu, Dinamo Minsk, Şkendiya 79, Suduva, Trakai, Brondbi, Mlada Boleslav, Altaç, Bnei Yehuda, Midtyuland, Odds, Rujomberok, Hayduk Split, Astra, AEK Larnaka, AIK, Apollon, Fola, Östersunds, Utrext, Botev, Osiek, Domjale, AEL, Lex Poznan, Skanderbeu, Şturm Graz, Srvena Zvezda, Qəbələ, Aberden, Panionios, Videoton Maccabi Tel-Əviv komandaları növbəti türa keçid vəsiqəsi əldə ediblər.

Avropa Liqası II təsnifat mərhələsinin nəticələri:

Lyunqbyu (Danimarka) - Slovan Bratislava (Slovakiya) (1-0) (2-1)

Dinamo Minsk (Belarusiya) - Rabotnicki (Makedoniya) (1-1) (3-0)

HJK Helsinki (Finlandiya) - Şkendiya 79 (Makedoniya) (1-3) (1-1)

Suduva (Litva) - Liepaja (Latviya) (2-0) (0-1)

Trakai (Litva) - Norrköping (İsveç) (1-2) (2-1) (penalti atışları 5-3)

VPS (Finlandiya) - Brondby (Danimarka) (0-2) (2-1)

Mlada Boleslav (Çexiya) - Şamrok Rovers (İrlandiya Respublikası) (3-2) (2-0)

Dinamo Brest (Belarus) - Altaç (Avstriya) (1-1) (0-3)

Bnei Yehuda (İsrail) - Trencin (Slovakiya) (1-1) (2-0)

Midtyulland (Danimarka) - Ferencvaros (Macarıstan) (4-2) (3-1)

Odds (Norveç) - Vaduz (Lixtenşteyn) (1-0) (1-0)

Brann (Norveç) - Rujomberok (Slovakiya) (1-0) (0-2)

Levski (Bolqarıstan) - Hayduk Split (Xorvatiya) (0-1) (1-2)

Zirə (Azərbaycan) - Astra (Rumıniya) (1-3) (0-0)

AEK Larnaka (Kipr) - Cork City (İrlandiya Respublikası) (1-0) (1-0)

AIK (İsveç) - Zelyejnikar (Bosniya və Herseqovina) (0-0) (2-0)

Zaria Balti (Moldova) - Apollon (Kipr Rum Seqmenti) (0-3) (1-2)

Fola (Lüksemburq) - Inter Bakı (Azərbaycan) (0-1) (4-1)

Qalatasaray(Türkiyə) - Östersunds (İsveç) (0-2) (1-1)

Utrext (Hollandiya) - Valletta (Malta) (0-0) (3-1)

Botev (Bolqarıstan) - Beitar (İsrail) (1-1) (4-0)

Luzern (İsveçrə) - Osiyek (Xorvatiya) (0-2) (2-1)

Domjale (Sloveniya) - Valur (İslandiya): (2-1) (3-2)

AEL (Kipr) - Proqres Niedercorn (Lüksemburq) (1-0) (2-1)

Lex Poznan (Polşa) - Haugesund (Norveç) (2-3) (2-0)

Skenderbeu (Albaniya) - Kairat (Qazaxıstan) (1-1) (2-0)

Mladost (Çernoqoriya) - Sturm Graz (Avstriya) (1-0) (0-3)

Srvena Zvezda (Serbiya) - Irtiş (Qazaxıstan) (1-1) (2-0)

Yagellonia (Polşa) - Qəbələ (Azərbaycan) (1-1) (0-2)

Siroki Brijeg (Bosniya və Herseqovina) - Aberdeen (Şotlandiya) (1-1) (0-2)

Gorica (Sloveniya) - Panionios (Yunanıstan) (0-2) (2-3)

Videoton (Macarıstan) - Kalyu (Estoniya) (3-0) (1-1)

KR Reykyavik (İslandiya) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail) (1-3) (0-2)

Adil Nəcəfov

Milli.Az

Digər maraqlı xəbərlər Milli.Az-ın Facebook səhifəsində

loading...

OXŞAR XƏBƏRLƏR

DİGƏR XƏBƏRLƏR

TOP XƏBƏRLƏR

Astroloji proqnoz - 18 yanvar

Astroloji proqnoz - 18 yanvar

18 Yanvar 2018 00:03
Astroloji proqnoz - 17 yanvar

Astroloji proqnoz - 17 yanvar

17 Yanvar 2018 00:03
Astroloji proqnoz - 18 yanvar

Astroloji proqnoz - 18 yanvar

18 Yanvar 2018 00:03
Astroloji proqnoz - 15 yanvar

Astroloji proqnoz - 15 yanvar

15 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 13 yanvar

Astroloji proqnoz - 13 yanvar

13 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 16 yanvar

Astroloji proqnoz - 16 yanvar

16 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 14 yanvar

Astroloji proqnoz - 14 yanvar

14 Yanvar 2018 00:08
Astroloji proqnoz - 17 yanvar

Astroloji proqnoz - 17 yanvar

17 Yanvar 2018 00:03
Astroloji proqnoz - 20 dekabr

Astroloji proqnoz - 20 dekabr

20 Dekabr 2017 00:13
Astroloji proqnoz - 22 dekabr

Astroloji proqnoz - 22 dekabr

22 Dekabr 2017 00:08
Astroloji proqnoz - 21 dekabr

Astroloji proqnoz - 21 dekabr

21 Dekabr 2017 00:08
Astroloji proqnoz - 28 dekabr

Astroloji proqnoz - 28 dekabr

28 Dekabr 2017 00:08